50 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Hekkers M., opperman, Bornhof. ♦Hekman H., touwslager, Laarstraat 169. ♦Hell G., aannemer, Stationsweg 27. ♦Hellenthal B., serg. Kol. Reserve, Elmm. Weg 75. Helmich, geb. Rampen, wed. J. J., Barlheze 83. Helmink J. W., muziekonderwijzer, Graaf Ottosingel 85. ♦Helmsing P., beeldhouwer, Dieserstraat 80. ♦Hemert H. F. van, stalhouder, Halterstraat 18a. Hendricks J. B., logementhouder, Barlheze 36. Hendricks A. M. L., rijkstelegrafist, Vischpoortstraat 3. Hendriks A. J., zandbaggeraar, Lievenheersteeg 50. Hendriks F. K. H., brievenbesteller, Lievenheersteeg 4a. ♦Hendriks C. J., arbeider, Spiegelstraat 20. ♦Hendriks G., petroleumventer, Hoogestraatje 63. Hendriks G., wijnkoopersknecht, Geweldigershoek 13. ♦Hendriks G. J., landbouwer, Achterhoven 86. ♦Hendriks G. J. F., landbouwer, Achterhoven 64. ♦Hendriks G. P. A., schoenmaker, Barlheze 30. Hendriks H., stoelenmaker, Bornhof. Hendriks H., touwslagersknecht, Weg naar Voorst 52. Hendriks Hendrika, breister, Laarstraat 37. ♦Hendriks H. J., stadsarbeider, Groenesteeg 117. tHendriks H. J., stoelenmaker, Oudewand 24. ♦HENDRIKS J., Pelikaanstraat io. Stoelenfabrikant. Stoelriet en Gezaagde Houtwaren. Specialiteit in eigengemaakte, Geschilderde en Ge wreven Kasten, Tafels en Stoelen. Hendriks Jacobus, arbeider, Spiegelstraat 25. ♦Hendriks J., groentekweeker, Buitensingel 58. Hendriks, geb. Dekker J., werkvrouw, Spiegelstraat 25a. Hendriks J. F. J., schoenmaker, Bornhof. ♦HENDRIKS Gzn., J. H., firma Oorsprong, Slager. In Rund- en Kalfsvleesch. Groenmarkt 24. Telephoon No. 175. ♦HENDRIKS Jr. J. M. A., Spittaalstraat 55. Stoelen en Meubelfabriek. Kasten, Tafels. Speciaal in Stoelen met biezen- en rieten zittingen. In hef Oosten van Gelderland. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 51 Hendriks J. W., arbeider, Polsbroek 177. ♦Hendriks P., oppasser Ruitershofje. tHendriks P., schilder, Groenesteeg 52. ♦Hendriks Jr., P., onderwijzer, Rozengracht 13a. ♦Hendriks S. F. G., timmerman, Lijnbaanstraat 2. Hendriksen K., loodgietersknecht, Halvemaanstraat la. ♦Hendrix W. Th., landbouwer, Polsbroek 149. ♦Hengel A. IÏ. G. Th. van, handelsagent, Berkelkade 7. ♦Hengel J. C. van, 1ste luit. O.-I. L., Deventerstraat 1. §Hengel J. van den, stations-assistent 2de klasse S. S., Parkstr. 2. ♦Hengel W. A. van, gep. onderoff., Graaf Ottosingel 7. Henny mej. A. A., IJselkade 14a. Henrix H. H., arbeider, Weg. naar Voorst 23. ♦Henrix W. H., landbouwer, Wanne 1. ♦Hermsen J. H. Th., kapelaan, Tengnagelshoek 21. Herrebrugh W. J. J., kapper, Barlheze 64. ♦Heskes J., leeraar in de gymn., Isendoornstraat 1. Hesselink, geb. Roelofsen, wed. G. J., Wambuisstr. 26. ♦Hesselink G. J., huisknecht, Walstraat 12. ♦Hesselink J. B., slager, Halterstraat 6. ♦Hesselink Jr., L. F., nachtstoker S. S., Weg naar Laren 6. ♦Hesling A. J. B., bleeker i/h. krankz. gest., Gasthuisstr. 18. Hessink, geb. Morriën, wed. G., Geweldigershoek 39. ♦IJetebrij A., in brandstoffen, Donkeresteeg *33. ♦Heukelman F. H., particulier, Korte Hofstraat 9. ♦Heuvelhorst J. H., stadsarbeider,, Wambuisstraat 25. ♦Ileuvelink G. H., landbouwer, Baankstraat 8. ♦Heuvelink G. P., mach. b/d. Waterl., Weg naar Vierakker 2. ♦Heuvelink H., timmerman, Polsbroek 46. ♦Heuvelink J., arbeider, Marschweg 20. Heuvelink J. R., landbouwer, Vliegendijk 1. ♦Heuvelink M., timmerman, Spittaalstraat 36. ♦Heuvelman IJ., voerman, Laarstraat 128. ♦Heuvershorst H. J., landbouwer, Lievenheersteeg 10. ♦Heuvink H., remmer S. S., Laarstraat 51. ♦Heuvink Jr., W., handelsreiziger, Kolenstraat 4a. ♦Heij M. J., particulier, Graaf Ottosingel 21. ♦Heijde N. C. v. d., gepens. opzichter der genie, Spittaalstraat 5. Heijgemer E., behangersknecht, Hoogestraatje 33. Heijgemer, geb. Ribbers, vrouw J.,' Laarstraat 41. Abonneert u op de ZUTPHENSCHE COURANT, f 1.— per kwartaal, per post f 1.50.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1908 | | pagina 28