xxxvm ADRESBOEK van ZUTPHEN. J. G. Pompe, Secret., D. J. Bosman, Thes., D. van Elk D.Lzn., Ph. Tielens, M. M. F. Luppes, L. Ph. Wöhr- mann, mr. Chr. E. Stolk, G. de Wal, A. Meinster en J. Brouerius van Nidek. Telt ruim 700 leden. Contri butie f 1,Entrée f 1, Neerlands Koning Koninklijk Scherpschutters Ge nootschap (afd. Ned. Weerbaarheidshond). Bestuur: Pres. O. Baron van Wassenaer, Vice-Pres. S. Br. van Nagel 1, Seer. S. J. Meyjes, Penningm. Jhr. C. van de Merwede Quarles van Ufford. Telt circa 30 leden. Con tributie gewone leden f 5, buitengewone leden f 3, Entree f3,-. Schietoefeningen aan den Laatsten Stui ver, 's zomers van 1 Mei tot 1 Sept. alle Vrijdagen, 's namiddags te 2'/o uren. St. Hubert. Scherpschutters-Genootschap (Afd. Ned. WeerbaarheidsbondBestuurPres., C. Schillemans, Vice-Pres., C. D. Muijderman, Secr. en Thes., A. Vel- ders. Telt circa 20 leden. Contributie f 3,50. Schietoefe ningen aan den Laatsten Stuiver, 's zomers, 's Woens dags des nam. te 51 uren. Afd. Zutphen van ..Volksweerbaarheid." Bestuur Dr. E. J. W. Holleman, Voorz., L. Ph. Wöhrmann, Secr., C. L. van Balen, Penningm., JW. Kreulen, Onder- Voorzitter, J. A. Dijkland, Chr. ïliohan en A. C. Ph. Charlouis. De vereenigiiig stelt zich ten doel de bevordering der weer baarheid van het Ncderlandsche Volk en het steunen van alle lichaamssport. Contributie minimum f' 0,25 's jaars. Schietvereeniging ..W. W. W. W", opgericht door de afd. Zutphen van Volksweerbaarheid. Bestuur: H. J. Makkinlc Voorz., G. Ilsink Secr., H. J. Reich man Pen ningm J. de Vries Comm. van Orde, W. H. v. Gro ningen Alg. Secundus. De Vereeniging telt thans ongeveer 25 ledenCon tributie der leden (die zonder ballotage worden aange nomen) 25 ct. per maand, waarvoor gratis 5 schoten per oefening. Begunstigers f 1,per jaar. Aanneming van leden (boven 16 jaar) door het bestuur (geen bal lotage). Oefeningstijden: van April tot October met Rijksgeweer op de garnizoensbanen a/d Pol, op Zonda gen van 's n. m. 4 uur tot 1/2 uur vóór zonsondergang. Van October tot April met buks en rijkscilindergeweer in een lokaal op 't Kerkplein, 's Woensdags van 810 uur. ADRESBOEK van ZUTPHEN. xxxix Zutphensche Scherpschuttersvereeniging „Gelria" (Afd. Nederl. Weerbaarheidsbond). Bestuur: Pres. Marten op den Winkel, Secr. H. Wensink, Penningm. J. G. Glaser, comm. van orde G. M. Wunderink en D. C. Schultz. Telt circa 40 leden. Contributie f 4.20. Schietoefeningen aan de Stedelijke schietbaan des Dinsdags middags ge durende de maanden April tot October. Kadervereeniging d.d. Schutterij. (Afd. „Zutphen" v. d. Ned. Schutterijkader-Bond). Beschermheer C. C. Brü- nings, MajoorKommdt. Bestuur: D. W. Schoonman, pres., W. van Ooij, vice-pres., G. Starink, secr., D. A. Bos, penningm., G. L. Förch, algem. secundus, J. Rem- melink en B. G. Rutgers, Comm. van Orde. Telt 16 leden en 12 begunstigers. Contributie leden f 4,80 's jaars en f 1, - entréé. Begunstigers f 2,50 's jaars. DoelVerhooging militaire waarde der Schutterij. Schietvereeniging ..Concordia." Pres. B. E. Onderwa ter van Brandwijk. Secr.-Thes. J. Canters. Casino. CommissarissenB. E. Onderwater van Brandwijk, pres., Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer en A. J. W. van Doorninck. Contributie f 7. Maatschappij tot bevordering der Toonkunst. Afdeeling Zutphen, 75 leden. Zij heeft een gemengde Zangver- eeniging opgericht, waar 120 leden medewerken. De contributie bedraagt f 6,50. Bovendien kan men alleen lid der Zangvereeniging zijn tegen betaling van f 5 en f 3 voor hen, die uit een huisgezin zijn, waarvan een lid f 6,50 of f 5,— betaalt. Men wordt donateur voor eene jaarlijksche bijdrage van minstens f 2,50 buiten de gewone contributie. In den regel 2 concerten per jaar. Het lidmaatschap der afdeeling geeft recht van toegang tot de uitvoeringen der afdeelingen van de Maatsch. in andere steden. BestuurH. van Erkel, Voorz., mej. R. Visscher, onder-Voorz., A. Meinster, Secr, W. F. Privé, Penningm., H. W. v. d. Worp, Bibliothecaris, Mevr. H. Garsen- Kiesouw, Mej. H. v. Dapperen. Directeur, G. Groenheim. Zutphensch Mannenkoor. Bestuur: N. Th. Dekker, Pres., J. G. A. Teegelman, Secr., W. Weenink, Pen ningm., P. v. Erkel, Bibliothek., J. M Dusch, Directeur. Olympia. Vereeniging ter beoefening der praktische Gymnastiek. Opgericht^ 1 Jan. 1875. Bestuur J. Heskes, Dir., G. J. Hamer H.Jzn., Pres., F. L. Fahro, Secret.,

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1904 | | pagina 87