108 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. THIEME Cie., Firma W. J., eigenaar C. Schillemans. Stoomboekdrukkerij, Groenmarkt ig. Plaatsing van Advertentieën in alle Binnen- en Bui- tenlandsche Couranten. THIEME's Boek- en Muziekhandel (Schillemans en Van Belkum) Houtmarkt 65. Directe handel op Duitschland. Spoedige bezor ging van Boeken, Muziek- en Tijdschriften in de verschillende Talen. Hollandsch Leesgezelschap, per kw. f 2, Leesgezelschap in 4 Talen, per kw. f 3.50. Abonnementsvoorwaarden gratis en franco. Steendrukwerk. Specialiteit in gebonden Boe ken. Kantoorboeken. Agentuur van het Nieuws van den Dag, het Handelsblad en van het Weekblad de Amsterdammer. Boekbinderij. Thien K, stalhouder, Bakkerstraat 31. Thien erven G. J., stalhouderij, Bakkerstraat 31. Thien J. M., waag meester, Bakkerstraat 31. Thien W., stalhouder, Kuiperstraat 30. Thierens J. Th., bouwkundig opzichter, Pelikaanstr. 10 a. THOLEN MöLLER R. A. F. H., Houtmarkt 53, Schoenen- en Laarzenmagazijn. "Thomas R., schipper, aan boord. Thomassen G. H., leeriL-machinist S.S., Marschweg 9. Thomassen, geb. Rikkert, wed. C. S., Halvemaanstr. 3. Thomassen H. A., telegrafist S.S., Hoornwerk 12. Thomkins E. C., gep. rijksambtenaar, Tadamasingel 102 a. Thij A. A. ten, bakker, Nieuwstad 14. Thij, geb. ter Meulen, wed. J. ten, Nieuwstad 14. Thijssens dames, St. Elisab. Gesticht, Geweld.hoek 39. Tiedink Th. J., arbeider, Hoogestraatje 44. Tieleman J., Groenesteeg 144. Tieleman J. D., handelaar in kaas, Groenesteeg 67. Tieleman J. H., handelaar in kaas, Groenesteeg 58. Tieleman P. A„ vischhandelaar, Groenesteeg 63. Tielens Ph. P. H., ritm. der huzaren, IJselkade 20. Tierlam dames E. A. en M. S., Nieuwstad 25. Tiernagan M., kantoorbediende, Nieuwstadskerksteeg 3 a. Tiernego E. A„ looiersknecht, Tadamasingel 74. Tiernego wed. M., St. Elizab. Gest., Geweldigershoek 39. Timan J. F., ladingmeester H. IJ. S. M., Emm. Weg 60. Timmer H. D. J., broodbakker, Kanonsdijk 50. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 109 Timmermans J., spoorbeambte S.S., Spoordijkstr. 12. Timmermans, geb. Romeijn, wed. L. J., Polsbroek 73. Timmers B. J., depothouder broodfabr., Spittaalstr. 103. Tjallinks A., venter, Groenesteeg 186. Tjallinks B. L., muzikant, Paardenwal 37. Tjeenk Willink, geb. Epke, wed. H. D., Rozenhoflaan 44. Tjeenk Willink mej. B. C., Houtmarkt 73. *TJEENK WILLINK G. L., Houtmarkt 73. Apotheker en Mineraalwaterfabrikant. Tjepkema, geb. Dellemijn, wed. Th., Nieuwstad 31. Tobi G. J., onderwijzer, Pelikaanstraat 3. Tomas B., boekdrukkersgezel, Rijkenhage 14. Tongeren B. van, schoenmaker, Melatensteeg 66. Tongeren B. van, kleermaker, Dieserstraat 94. tTongeren D. Chr. van, arbeider, Barlheze 73. Tongeren J. J. van, oppasser, Berkelsingel 74. Toornvliet, geb. de Munnik, wed. W., Houtmarkt 48. Trelker A., schoenmaker, Heukestraat 28. Trelker J. H., boekhouder, Heukestraat 28. Tromp, geb. Seinen, wed. D., in suikerwerk, Polsbroek 30. Tromp, geb. Geerts, wed. F., Barlheze 15. Tromp G., schipper, aan boord. Troostwijk S., in garen en band, Sprongstraat 9. Trijber F. J., lompensorteerder, Noorderhaven 8 a. Tuin F. van der, arbeider, Groenesteeg 80. Tuin J. H. van der, metselaar, Polsbroek 88. Tuin W. F. H. van der, arbeider, Kanonsdijk 32. Tulp R. J., boekhandelaarsbediende, Laarstraat 22 a. Tussenbroek J. C. v., dir., v/h rijkstelegr.kant., Overwelving 2a. Tijmans, geb. Latté, wed. W., Barlheze 18. Tijssen, geb. ten Have, wed. G., Laarstraat 7 a. U. *Ubbens J. M., papierhandelaar, Deventerweg 15. Ubbens M., papierhandel, Deventerweg 17. Uenk, geb. Stapelvoort, wed. T., Stationsplein 2. Uiterwijk, geb. van dier Hoek, mej. A., Beukerstr. 91. Uiterwijk mej. G., Emm. Weg 28. Uiterwijk mej. H. en L. J., costuumnaaistersBeukerstr. 91. Uiterwijk mej. H. K., onderwijzeres i/d handw., Beukerstr. 91. Uiterwijk, geb. de Jonge, wed. G., Barlheze 12.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1904 | | pagina 58