.Schooluren Maandag, Dinsdag, van 912 en 's nam. van 24, en Zaterdag, 's voorin, van 912 Donderdag en Vrydag 's voorm. 's avonds van 57, Woensdag uur. Openbare School E ivoor jongens en meisjes) in de Pols broek. Hoofd J. W. Kesler. Onderwijzers, W. 13. An- sink, W. Meijer, II. J. Addink, J. v. d. Horst, mej. J. G. II. Harbacb, mej. G. M. Brinkman en de heer J. van der Yies. Getal leerlingen gemidd. 360. SchoolgeldenMorgen- en namiddaguren per maand I" 0,25. Avondherhalingsschool r 0,25. Schooluren: Alle werkdagen 'smorg. van 9lll/ouur, 'snam. van 24 uur, behalve Zaterdag namiddag. Avondherhalingsschool in school E (voor jongens;. Hoofd J. W. Kesler. (Van OctoberApril). Schoolgeldf 0,25 per maand. SchoolurenEiken avond, behalve Zaterdag, van 57 uur. Openbare School F in de Hoven. Hoofd I). Colenbrander. Onderwijzers: P. P. Surink, P. Hendriks, B. Koersel- man en J. Meilink. Onderwijzeres, mej. M. Vrugtman en voor handwerken mej. II. A. Salemink. Getal leer lingen ongeveer 270. SchoolgeldenVoor ieder kind per maand f 0,25, on- en min vermogenden gratis. Schooluren: Alle werkdagen, behalve Zaterdag namiddag, 's voorm. van 9ID/2 'snamidd. van 24 uur. Openbare school G voor jongens en meisjes) David Evekinkstraat. Hoofd, J. A Vrugtman. Onderwijzers G. J. A. Nijenhuis, W. Weenink en mej. A. A. L. van den Berg. Getal leerlingen ongeveer 100. Schoolgeld f 0,25 per maand. Schooluren dagelijks van 9111j., en van 24 uur, behalve Zaterdag nam. Openbare School H (voor jongens en meisjes) bij de Berkelbogen. Hoofd, C. van der Vlies. Ouderwijzers, C. L. Fahro en E. J. Wassink. Onderwijzeressen, mej. 11. Bevelman, mej. E. Goldenberg en mej. G. M. Bolderman. Getal leerlingen ongeveer 230. Gewoon lager onderwijs. Schoolgeldper maand 1' 0,40. Schooluren: Alle werkdagen, 's morgens van 9—lli/2 uur, 's namiddags van 2—4 uur, behalve Zaterdag 's nam. Avond- herhalingsschool, Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag van 5—7 uur. (Van October tot April). Avondherhalingsschool in school H (voor meisjes) van ADRESBOEK van ZUTPHEN. ADRESBOEK van ZÜTPIIEN. 127 1 October-I April. Hoofd, C. van der Vlies. Onder wijzeres, mej. E. Goldenberg. Schoolgeldf 0,25 per maand. Schooluren: Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag van 57 uur. Openbare School I (voor jongens en meisjes op den I adamasingel. Hoofd, J. A. Schutte. Onderwijzers, Ph. A. Biermasz, G. 11. Wolsak, A. W. Surink, J. Schu- nnk, M. Jansen, A. W. E. J. de Haan, F. L. Fahro en J. Kreulen. Onderwijzeressen: mej. E. Vrugtman en mej. A. G. Arentsen. Getal leerlingen gemiddeld oOO. Gewoon lager onderwijs, kosteloos. Schooluren: Alle werkdagen van "s voorm. 9—lll/o, 's nam. van 2-4 uur, behalve Zaterdag 's nam. Bijzondere School voor R. G. jongens, Tengnagelshoek. Hoofd, J. F. Paternotte. Onderwijzers. E. J. W. Borgers, J. A. Engelsman, R. v. d. Velden en A. II. Hattink. Gewoon en meer uitgebreid lager onderwjjs, voor 011-, min-en meervermogenden. Schooluren Alle werkdagen van 's morgens 9—11-/.,, 's namidd. van 2 4 uur, behalve Woensdag en Zaterdag 's namiddags. AvondschoolFransch, Maandag, Dinsdag, Donderda"- enVriida" van 5—61/2- 0 Teekenles: Dinsdag en Vrijdag van li3/.}—12i/2. Herhalingsschool Sept.Maart. R. K. bijzondere Meisjesschool. Hoofd mej. C. T. G. M. Klep. Onderwijzeressen, mej. A. M. M. F. Goette, mej. E. A. Smidt, mej. C. M. van der Vloodt, mej. F. M. G. Otterbeek voor 't Fransch en mej. J. M. P. Vernig voor de vrije en ordeoef. der gymnastiek. Internaat van den heer 13. J. von Pritzelwitz v. d. Horst, Oud-Directeur v. h. Instituut Spaanschweerd. Zaadmarkt 86. Rijks-Normaallessen, gehouden in de lokalen der Open bare School D in de Waterstraat. - - Directeur. N. J. Visscher. Ouderwijzers: D. Colenbrander, E. J. van Hasselt, J. Ileskes, P. Kat Pzn., L. K. Kumpe, J. Ein deboom, J. E. Vleeming, C. van der Vlies, J. A. Vrugtman. Onderwijzeres mej. M. Vrugtman. Begin van den cursus en aanneming van nieuwe kweekelingen 4 April. Het onderwijs wordt kosteloos gegevenvoor de 4e (hoogste) klasse gedurende 23, de 3e 23, de 2e 21, de late 20 uren wekelijks.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1898 | | pagina 68