ADRESBOEK van Zl'TPIIK.N. Vaste ïtaadscommissiën. voor de gasfabriek en waterleiding: J. G. Klaassen Voorz.. Jhr. F. X. J. van Nispen en 0. D. Muijderman van toezicht op de GymnastiekschoolMr. J. B. Sölner. YoorzJhr. Mr. D. VV van Andringa de Kempenaer. en C Bijl. voor de Gemeentereiniging: Mr. .1. B. Sölner. Voorz.. Jhr. Mr. I). W. van Andringa de Kempenaer, Jhr. F. X. J. van Nispen en I.. G. Maal drink voor de Landerijen en Plantsoenen C Storm Buijsing, Voorz.. Mr. J. ThooftF. II. Umbgrove en Jhr. F. X. J. van Nispen. Commissie van WetgevingC. Storm Buijsing, Voorz., Jhr. Mr. M. W. 0. de Jonge Mr. 1). EngelbertsMr. J. Thooft en Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. Assistent voor 'tarchief: J. Gimberg. Commiezen en geëmployeerden ter Secretarie: G. J. van de Kampcommies voor de MilitieSchutterij Bedrijfs- en Grondbelasting, en ziekten onder menschen en vee, enz. R. II. Loef Schuphoven, commies voorde Comptabiliteit enz. K. M. Iloutaar, commies voor den Burgerlijken Siand Pensioenen, Brandwezen, Arbeids wet enz. J. W. Walther adj. commies en J. C. van den Berg, klerk. Algemeen Wijkmeester: J. Gim berg. Klerk bureau bevolking; W y JB. van Sluijters. Concierge en bode X. E. Gimberg. Bode J. M. Zuring. De Secretarie is voor het publiek geopend alle werk dagen des morgens van 9 tot des namiddags 2 uur. Bureau Militie, Burgerlijke stand enz. ingang Lange Hof straat.bureau bevolking ingang 's Gravenhof. Het kantoor van den Gemeente ontvanger is geopend alle werkdagen des morgens van 92 uur in het voor malige Rechtsgebouwingang Lange Hofstraat. Verdere gemeentelijke ambtenaren en bedienden ArchitectF. II. van Etteger. Belast met het dage- lijksch opzicht over de gemeentewerken en gebouwen M. J. van Zalk. Opzichter der gemeenlelanderijeu D. A? Bos. Kaai- en havenmeester: J. C. Muijderman W.G'/n. Waagmeester tijdelijk J. M. Thien. Visch- afslager, L. J. Arendsen. Korenmeters, A. Addink en Kolenmeter. J. A. de Haan. Reinmaker, G. J. van Eekeren. Omroeper en aanplakker L. J. Arendsen. Klokkenist. Marius A. Brandts Buijs. Avondklok- luider J. Nieuwburg. Torenwachter G. J. Bobbink Lz. Keurmeester van vleesch en visch S. Heymans, ADRESBOEK van ZUTPHEN. Ill tevens veearts. Opzichter bij het ruimen van privaten en de uitvoering van het tonnenstelsel, J. de Wilde. Toezicht op de markten. Bureau van Politie. Algeineene Begraafplaats buiten de voor malige Laarpoort, verdeeld in twee deelen één voor Protestanten en één voor B. Katholiekenieder deel verdeeld in vier klassen. Opzichter en doodgraver, J. W Zeiler. Israëlitische Begraafplaats, buiten de voormalige Spittaalspoort. Opzichter en doodgraver S. de Jong. Op verzoek Aran eigenaren neemt de gemeente ledige grafsteden terug, voor graven in de le klasse tegen eene som van 125, voor die in de 2e klasse Aran 15 Voor het uitsluitend recht om voor een bepaalden tijd lijken in eene bepaalde grafruimte van drie graven naast elkander, in de le en 2e klasse te doen begraven, wordt betaald 150. en voor de overboeking van dat recht ld. Voor inlage van een lijk in een stedelijk graf wordt betaald in de le klasse -I la. 2e 3- 3e nihil. 4e nihil. Het overige begrafenisrecht bedraagt voor een lijk van een volwassen persoon, met inbegrip van het openen en sluiten van het graf en de doodbaar le klasse f 22, 2e 11 3e 3 4e 0,40 Voor het begraven van een lijk van een persoon be neden de 12 jaren wordt de helft en van een beneden liet jaar '/4 van bovengenoemde rechten betaald. Verder wordt betaald Voor het stichten van een grafkelder f 50, graftomben en diergelijken 25, Voor het plaatsen van grafzerken en aanleggen Aran graftuinen10, Voor het begraven op een buitengewoon uur 3. plaatsen van een lijk in de lijkkamer I. openen en sluiten van een grafkelder 5, opruimen en verzetten van een kist 1,50 lichten en weder leggen van een grafzerk 2.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1897 | | pagina 61