BLADWIJZER. Opgave van verschillende Besturen. 35 Aansprekers Afscli sterken dr. (Afd.Zutpli. Anti Dienstverv. hoiul, Arbeidcrs-vereeniging Arrond. Rechtbank Asyl Steenbcck Bad- en Zwem-inrichtingen Bakker's weeshuis (Gebr.), Begraafplaatsen Belastingen, Bethel (Kerkgebouw) Betaalmeester (Rijks-) Bovolking Bijbelgenootschap, Blinden te Amsterdam (Inst38 Blinden te Rott (Werkinr.), 38 Boden, 4? Bornhof, Brandwezen Broederschap (St Anth. groote) 26 Idem (idem kleine) 27 Idem (idem idem van de Nieuwstad)27 Broederschap (St Anna), 26 Burger-weeshuis20 Casino Christ. Gcreform. gemeente, 12 Christelijk Hulpbetoon35 Comm. voor dc kweekschool voor de Zeevaart te Leiden, 39 Deurwaarders20 Diaconessen-inr. te Utrecht38 Diaconie-weeshuis, 2 5 Domein, zie Registratie, 7 Doofst te Rott. (Inricht.) 37 Doofst, te Amst. (Inricht.) Doofst, te Groningen (Inst.) Doopsgezinde gemeento, Eeredienst, 10 Evangelie en Belijdenis, 11 Evangelis. aan den l'aardenw., 36 Evekink's Stichting (David), 23 Floralia Fonds aanmoediging Zeed, 39 Fonds weduwen en wcezen van onderwijzers Garnizoen, Gasfabriek (gemeentel.)6 37 Gasthuis (Oude en Nieuwe), 2 Gasthuis voor oogl. te Utr. Gemeente-bestuur Geneeskunde, Gcnootsch. t. beocf. v. natuurk. I wetenscli Genootsch. tot zedel. verbeter I der gevangenen, j Gewap. dienst (Coinm v. d.) I Gezondheids-Commissie, i Gustaaf Adolf vereeniging, Genie Gymnasium I Hervormde gemeente I lloogcre Burgerschool Huis v. arrest (Regenten), Hubert (St.), Hulpbank, Hypotheek en Kadaster Israëlietische gemeente Israël, weeshuis te Utrecht (Sub-Comm Jaarm. te Zutpln, ommez. titel Jongel. vereen (Christ.) Jongcd vereen. (Christ.), Kadaster, zie Hypotheek, Kamer van Koophandel Kantongerecht Kerken enz Kiescollcgic Herv. Eercd Kicsveroen. (Polit.) Krankzinnigen-Gesticht, Kring van wetensch onderin, Kweekschool voor dezeevaart, Landbouwers-vereeniging Liberale Kiczersvereenig. voor hot Kiescollegie Loterij Luthersclie gemeente Lijkverbranding (Yer. v.) Maatsch. van Landb. Maatsch. tot Nut van 't Algem., Maatsch. tot bev. van Nijverh. Maatsch. tot bev. der Toonlt. M. v Tuinb en Plantk. (Ned.) Maatsch. van Weldadigheid, Maatsch. van Welstand, Maatseh.opv.Weea Uhlluisgcz.n 12 12 11

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1879 | | pagina 3