144 ADRESSEN. Manufacturen modesmantelsmantilles enz. G. A. Oorsprong, Sprongstraat, E. 255. Metselaar, steenhouwer en stukadoor. Hn. Makkink Bz., Frankesteeg, E. 2«8. Metselsteenen, dakpannen, estrikken, witte en gekleurde haardsteentjes, schelp- en Maaskalk, cement, Goudsche klinkers, beste witkalk enz. Blauwe Hardsteenen! Zerken, zuilen en gootsteenen. Grafzerken. Biksteenen zerk en dor pels en varkensbakken. Bremer en andere vloeren. Slijpsteenen. Machinaal gevormde groote en kleine gele klinkers. Portland Ce ment. Holl. Maasriet. Glazen pannen. Gips. Wit marmeren vloeren. Fabriek en magazijn van nieuwe meubels. J. N. de Ru ij ter, Waterstraat, C. 38. Stoelen voor Salon en fantasie. Sorteering van Meubelstofleeringen en Spiegels. Meubelmakers en timmerlieden. H. van Zeben en Zoon, Laarstraat, D. 184. Fabriek en Magazijn van nieuwe en oude mahoniehouten, eikenhouten en witwcrkers meubelen. Zwarte, zwart met goud, gouden en andere soorten van lijsten. Spiegels, schilderijen en spiegelglas. IJzeren luintafels, banken en stoelen, galanterieën, glas, kristal, porselein en aardewerk. Bed den, matrassen enz. Fabriek en Magazijn van meubelen. E. W. Frederiks, Houtmarkt, C. 273. Depót van spiegels van Jan de Bruijn te Arnhem en van gebogen meubelen. Magazijn van Meubelen en Spiegels van de Wed. P. H. Jacobs firma Barnstijn, Nieuwstad, B. 1. Steeds voorhanden alle soorten van mahoniehouten, eikenhouten en geverfde Meubelennieuwe- en ouderwetsche kabinetten, slaande klokken, houten en ijzeren ledikanten, bedden, voeren, wiegen, vuurmanden, kachels en fornuizenin soorten. Vergulde spiegels met frontoirs enz! Alle soorten van Meubelen worden ten spoedigste vervaardigd en buiten de stad (zonder prijsverhooging) franco afgeleverd. Handel in ouderwetsch porselein en antiquiteiten en inkoop der- zelve tegen de hoogste waarde. Magazijn van Meubelen en Spiegels. Ten allen tijde voorhanden alle soorten van Mahoniehouten, eikenhouten en geverfde Meubelen, Ouderwetsche Kabinetten, Stoelen, Schilderijen, houten en ijzeren Ledikantenwiegenbedden dekens enz. Spiegels in ADRESSEN. 145 alle maten met en zonder frontons; de buitengewoonste maten en modellen worden binnen 3 weken afgeleverd. Alle goederen wor den beneden alle concurrentie verkocht. De Meubelen worden door de geheele Graafschap franco afgeleverdzonder prijsverhooging. Inkoop van oudheden tegen hooge prijzen. D. A. Vredenburg, Nieuwstad hoek Rijkenhagen, te Zullen. Meubelmaker. E. H. Fleer, Nieuwstad, A. 99. Alle soorten van mahoniehouten en andere meubelen. Beveelt zich ook aan tot het zagen van alle fijne voorwerpen, als: letters, bloe men en andere figurenen wat verder tot dat vak behoort. Magazijn van Russische, Amerikaansclie en Moordscke pelterijen. II Ge r r i tsé n Jr.lurfslraal, E. 326. Zioeline de Sibérie, Brabinsky, Nordisch edelmarder, Russisch kroonnurtz, Kolinsky, Caracul, Canada's stemmarder sabel- stein- en boommarder staarten, Witte Vossen, Blaauw Vossen, Virginia en Zilver Vossen, Skunk, Herrnelin, Grebben of Ijsvogels, marder brulé Muscowa, Kamschatka bever. Loutre Monkey, echte Angora, Persiaansch echt Astracam, Elba, Cruna, Mirabeau Lynx gelusterd, Geuotte, Zwanendons, Dames pelsmantels, Hermelijnen Balsorties en manlelgarneering, moffen, lucreses, bertha's amazones matelots, Maria Stuart's, manchetten, reislasschen taschmoffen, angora kwasten en franje. Heeren staatsie- en reispelsen, pelslaar zen, pelshandschoenen, pelsmutsen, voetezakken, koetsiers staatsie- kragen en mutsen, Hamster en petitgrisvoeringen. Leeuwen-, tijger-, heeren wolvenhuiden voor salon- en narre- kleeden. Specialiteit van Glacé-handschoenen, bekroond op de wereld tentoonstellingenCastoren handschoenen, H.H. Officiers rij-handschoe- nen, (Tilbury's) Engelsche dogskins enz. In modes. Firma Mej. H. Kaspers, Beukerstraat, E. 247. In modes en broderies. Mej. J. H. Valk en h off, Houtmarkt, C. 27-. kroot Magazijn van naaimachines. Specialiteit van optische instrumenten. Barometers, thermometers. Alle mogelijke, soorten van brillen. Reis- en theater-perspectieven. Fijn assortment van lederen galantcrièn. Fabriek van corsetlen, beugels enz. Inrichting tot het repareeren van naaimachines en alle aanverwante artikelen in bovengenoemde vakken. Garens, machine-naalden, zijde, olie. Ruim gesorteerd in parapluies, odeurs, zeepen en andere 7

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1874 | | pagina 76