142 ADRESSEN. Tabak snuif, sigaren, koffie en thee. G. J. Hoelen, Turfstraat, E. 329. Tabak- en sigarenmagazijn van Thomas Com p., Turfstraat, B. 2. Zutphen. Ruime keuze van Bruyère en meer schuimen tabaks- en sigarenpijpen. IVinkeliers en grossiers in koloniale waren. De Erven D. Roelofsen, Marktstraat, C. 34. In tliee en koloniale waren. A. Garsen, Peli kaanstraat, E. 376. Kleedermaker. K. Nu es el 1, Sprongstraat, E. 263. Magazijn van Lakens en Bucskins, Heeren mode-artikelen. Levert alle soorten van Heeren-kleedingstukken. Uitrusting voor Oost- en West-Indië. Hleermakers-aiTaire. Richard Smits, Oudewand, E. 94. Magazijn van lakens enz. Levert en maakt alle soorten van Heeren-kleedingstukken en Uitrustingen voor Oost- en West-lndië. Kleedermaker. A. Bieshaar, Beukerstraat, E. 269. Magazijn van lakens enz. Levert alle soorten van heeren-kleeding stukken en uitrustingen voor Oost- en West-Indië. Kleermaker en leverancier van heeren-klee- dingstukken. M. Petit dit de la Roche, Oudewand, E.97. Kleermakers-affaire. V. Muller, Lange Hofstraat, C. 202. Magazijn van lakens, bukskin enz. Alle soorten van heeren-kleedingstukken en uitrustingen voor Oost- en West-Indië. IN HET ICS0 Centraal Kleederenmagazijn "SSi VAN L. S3ATAÖEK. Nieuwstad101abij de Steenenbrug. ca zijn steeds voorhanden alle soorten Heeren-kleedingstukken 2 in verschillende qualiteiten en afmetingen, alles buitengewoon h solide bewerkt. 0=3 M Onder leiding van bekwame coupeurs kan desverkiezende alles binnen 24 uren naar de maat gemaakt worden. g j Groote voorraad cols en papieren fronts, manchetten en g 53 boorden. ADRESSEN. 143 Koper- en blikslager, tinnegieter en lampen maker. H. W. C. Roelofsen, Groenmarkt, C. 139. Fijn en ordinair verlakt, Bretanje metaal, vertind ijzerwerk, petro- leum-lampen, petroleum-lampeglazen en alle soorten van kousen. Brillantine, uitstekend poetspoeder, om aan alle metalen, aan glas en kristal den meest mogelijken en fijnsten glans te geven. Logement en koffiehuis bij R. J. Wigmans in het Vergulde Rad, Groenmarkt, B. 33. Logement, koffiehuis en stalling bij A. Th. du Crocq in de Mieuwe Klok, Pelikaanstraat, C. 294. Loodgieter. D. A. van Eldik, Lange Holstraat naast den Wijnhuistoren. Zink, koper en blikwerk. Lampenmaker voor olie en petroleum, met de beroemde Kotliesbranders, en Magazijn van Gas-ornamenteu. manufacturen, bedden, veeren en kapok. J. Schol ten, in de Zonnebloem, Turfstraat, B. 16. manufacturen. A. J. Fortuin', Groenmarkt, C. 187. Mantels, mantilles, heeren-kleedingstukken, bedden, veeren, de kens, linnens, pellen, servetgoed, bröderies, stellen tafelgoed, wit katoen, kindergoederen enz., benevens Uitrustingen. manufacturen. S. Weijl, Beukerslraat, E. 222. Man tels, mantilles, heeren-kleedingstukken, bedden, veeren, dekens, parapluies, karpetten en alle soorten van witte goederen. Levert Uitrustingen voor Oost- en West-lndië. Depót van wollen Breed- velder matrassen. manufacturen, modes, mantels, mantilles enz. Wed. J. E. ten Hones Zoon, Rijkenhage, E. 2. manufacturen en modes. Wed. L. M. Spier, Beukerstraat, E. 207. Mantels, mantilles, heeren-kleedingstuk ken, bedden, veèren, dekens, parapluies, parasols, en-tous-cas. Alle mogelijke soorten van witte goederen, als linnens, pellen en tafelgoed. Lijfbenoodigdheden, welke desverkiezende gemaakt gele verd worden, alsmede uitrustingen voor Oost- en West-Indië. Bijzonder voordeelige zwarte en gekleurde zijde en artikelen voor rouw.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1874 | | pagina 75