136 ADRESSEN. T. BOUWMEESTER. eau Fransche en Engelsche Parfuraeriën, Haar-, extkait tonique. Tand- en Nagelborstels, Kammen, vegetal, j Zeepen en Eau de Cologne en verdere Toiletbehoeften. C o iffeur. hu tp h en. Zaadmarkt, C. 230. Eau des Fées. Mélanogène. Eau de Berger. Tabaksigaren en kruidenierswaren. Raap- en lijnkoeken. J. van Dick Gz.Turfstraat. B. li. Groot- en Kleinhandel. Tabak, snuif en sigaren. Handel in koffie, tbee, suiker, cliocolade en kruidenierswaren.I A. Makkink, Groenmarkt, i46. Tabak-, snuif- en sigarenfabriek, llandel in koffietbee suiker en cliocolaad. C. D. M u ij- de r man, Laarstraat, E. 99. Koffie, tbee, tabak, sigaren en kruideniers waren. Groot- en kleinhandel. G. H. Dijkerman, Lange Hofstraat, C. 230. Depót van Thee in pakjes gemerkt Houqua, volgens prijscourant. Winkeliers en grossiers in koloniale waren. De Erven D. Roelofsen, Marktstraat, C. 34. In tbee en koloniale waren. kaanstraat, E. 376. A. Gar sen, Peli- Tabakskerverij sigaren en kruidenierswaren, raap- en lijnkoeken en gedistilleerd. H. J. Bre mer, Spittaalstraat, D. 416. Kleed er maker. K. Nuesell, SprongstraatE. 263. Magazijn van Lakens en Bucskins, Heeren mode-artikelen. Levert alle soorten van Heeren-kleedingstukken. Uitrusting voor Oost- en West-Indië. ADRESSEN. 137 Kleermakers-affaire. Richard Smits, Oudewand, E. 94. Magazijn van lakens enz Levert en maakt alle soorten van Heeren-kleedingstukken en Uitrustingen voor Oost- en West-Indië. Kleedermaker. A. Bieshaar, Beukerstraat, E. 269. Magaviji: van lakens enz. Levert alle soorten van hcren-kleeding- stukkni en uitrustingen voor Oost- en West-Indië. Kleermaker eu leverancier vau lieereu-klee- dingstukken. M. Petit dit de la Roche, Oudewand E.97. Kleennakers-afTaire. V. Mül Ier, Lange Hofstraat, C. 202. Magazijn van lakensbukskin enz. Alle soorten van heeren-kleedingstukken en uitrustingen voor Oost- en West-Indië. Koper- en blikslager, tinnegieter en lampen maker. H. W. C. Roelofsen, Groenmarkt, C. 189. Fijn en ordinair verlakt, Bretanje metaal, vertind ijzerwerk, petro leum -lampenpetroleum-lampeglazen en alle soorten van kousen. Brillantine, uitstekend poetspoeder, om aan alle metalen, aan glas en kristal den meest mogelijken en fijnsten glans te geven. Loodgieter. D. A. van El dik, Lange Hofstraat naast den Wijnhuistoren. Zinkkoper en blikwerk. Lampenmaker voor olie en petroleum, met de beroemde Kotbesbranders, «n Magazijn van fias-ornamenten. Hanufacturen, bedden, veereu en kapok. J. S.cbolten, in de Zonnebloem, Turfstraat, B. 16. Hauufactureu. A. .1. Fortuin, Groenmarkt, C. 187. Mantelsmantilles. hceren-klcedingst ukkenbedden, veerende- Lens, linnens, pellen, servetgoed, bróderies, stellen tafelgoed, wit katoenkindergoederen enz.benevens Uitrustingen. manufacturen. S. We ijl, Beukerstraat, E. 222. Man tels, mantilles, heeren-kleedingstukken, bedden, veeren, dekens, parapluies, karpetten en alle soorten van witte goederen. Levert Uitrustingen voor Oost- en West-Indië. Depót van wollen Breed- velder matrassen.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1873 | | pagina 72