ADRESSEN. ADRESSEN. Tapijtmagazijn, behangers-artikelen. J. Ver geer en Zn., LaDge Hofstraat, C. 259. Dépöt van binnen- en buiten-jaloezieën en van touwen-tapijten van Stern en Co. te Haarlem. Behangersartikelen, bedden, matrassen enz. H. F. Wensink, Beukerstraat, E. 197. Depót der Koninklijke Tapijt-fabriek te Deventer, en Depót der Koninklijke geoclroijeerde Fabriek van guttapercha springmatrassen, congestie-kussens, urine- afleiders, to.chtbnizen en waterflesschen. Bierbrouwerij „de Boode Toren" van BattekéA Barenbrugh, Laarstraat, D. 172. Bleekerij buiten de Laarpoort. H. J. Lende rink Sr. Bloein- en boomkueekerijhandel in tuin- en bloemzaden, riet, stroo en in moskovische matten van R. Wigman inde Noteboom, Turfstraat, B. 17. Alle soorten van tuin- en bloemzaden, Erfurter FiolierenAsters, Violen, enz.polbloemen in alle soortenwaaronder camelia's eu azalea's uitmuntenbloeinstokken in alle groottevaste plantbloemenwaar onder de Tritoma Uvaria Grandiflora aan te bevelen is, eene zeer fraaie plant, die in de oranjerie moet overwinteren, om haar in 't voorjaar op nieuw in den vollen grond te planten. De bloemen zijn schitterend vermilloenroodde bloeitijd begint reeds met het einde van Juli en duurt tot de vorst aanvangt. Alsmede de Gynerium Argentiumzware planten, vormen eene dichte massa van ongeveer 6 voet hoogte, met bevallig omgebogen bladeren. Hieruit verheffen zich dikwijls ver over de 30 bloemstengels van 12-15 voet hoogte, van het schoonste zilverwit, 3 voet lange aren dragende, die zich naar alle zijden verspreiden en in den zonneschijn eene van paarlen fonkelende pyramide vormen. Op droge gronden kan hij 's winters met eenige bedekking in den vollen grond worden overgehouden. Hamlel in binnen- en buitenlandsche bloem en tuinzaden. D. van der Stroom, Nieuwstad, A. 118. Binnen- en buitenlandsch RSoterhandelaar. T. Uiterwijk, Zaadmarkt, E. 366. Grossier in raap- en lijn koeken en in zout. Boekbinderij eu Liuiëerfabriek. J. W. Brincker, Beukerstraat wijk E. No. 195 te Zutphen. Levering van alle soorten kantoorschrijfboeken, gelinieerd naar alle verlangd wordende modellengebonden naar de nieuwste op de tenloonste'ling in het Paleis voor Volksvlijt bekroonde banden, die zich onderscheiden door deugdelijkheid en het vlakke openvallen, gefolieerd met gedrukte cijfers. Half Fransche, Duitsclie en Engel- sche banden, kerkboeken, portefeuilles enz. Van eene spoedige en nette bediening kan men verzekerd zijn. Agentschap der Oeldersche Algemeene Hrand- Assurantie-Baatschappij gevestigd te Arnhem, Na tionale Levensverzekering Bank en Nederland- sche dwIasverzekeriug-Baatschappij. C. C. Br u- nings, Lange Hofstraat, C. 203. Arnhemsche Verzekering- eu Brandwaarborg- Maatschappijen. Agent voor Zutphen en omstrekenE. van Roe kei, Turfstraat, B. 9. Verzekering-maatschappij: Vesta te Amsterdam, goedgekeurd bij Koninklijke Besluiten. (Maaïsch. kapitaal 1,000,000). Deze Maatschappij verzekert tegen alle schade door brand ontslaan: gebouwen, meubelen, schepen, fabrieken, koopman schappen, gereedschappen, vee, oogst enz. Inleg en administra tiekosten worden niet berekend Agent voor Zutphen en omstre ken B. P. PI anten ga, Houtmarkt, E. 360a. Brusselsclie Brandwaarborg-Maatschappij Ze kerheid en Bust. Vaste premiëri. Opgericht 1819. Agent voor ZutphenD. A. van El dik, Lange Hofstraat, naast den Wijn huistoren. Stoom-trasfabrieken en Portland-cement te Zut phen en te Zalt-Bommel. Willem Hissink, Oudewand E. 174. Expediteur. R. A. M. Teegelman, firma Beek en Teegelman, Beukerstraat, E. 200. Begonnen dames handwerken en alle daartoe benoo- digde artikelen. Meeren-hoeden. Garen en band. Garnee ringen, parfumerieën. E. van Roekei, Turfstraat, B. 9.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1873 | | pagina 70